USB 3.1 Lloji C për USB 3.0 Një Mashkull Data Ngarkuar Cable Gray endur USB Lloji C Cable

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  USB 3.1 Lloji C për USB 3.0 Një Mashkull Data Ngarkuar Cable Gray endur USB Type C Cable

  PL-2

   produt Details
   Emri i markes  yx
   Numri Model  USB 3.1 Lloji C për USB 3.0 Cable AM
   Vendi i origjinës  Guangdong, China (Mainland)
   Appliation  Mobile Phone / Macbook / Tablet
   garanci  365days
   Ngjyrë  Silver, Golden, gri, e zezë, e bardhë apo Optional
   ngarkesë  UPS / DHL / Air / Deti / EMS
   lloj  Tipit C USB me USB 3.0
   kuti kartoni Size  46 * 29 * 28cm
   bruto Pesha  14.9kg / CTN
   lidhëz  lloji c për USB 3.0 am
   paketim  Në paketim bluk / Secili kabllo me qese PE ose OEM.

  Karakteristika:

  • Charge & YNC në kohë rekord duke përdorur teknologjinë e USB-C, ky USB 3.1 kabllo transmeton të dhëna me një normë tepër të shpejtë prej 10 gigabajt për sekondë.
  • Universalisht në përputhje USB 3.1 Lloji C akuzuar kabllo punon me të gjithë kompjuterat dhe pajisjet mobile me teknologji USB 3.1 dhe është gjithashtu prapa në përputhje me USB 3.0 Pajisje për Apple New 12 inç Retina MacBook, Chromebook Pixel, Google Pixel C, Surface Pro 4, Nexus 5X / 6p, Lumia 950 / N1 tabletë, Microsoft Lumia 950/950 XL, OnePlus 2, HP Pavilion x2 LG N1, Lenovo Zuk Z1, LG G5, HTC 10, Asus Zen AiO / tabletë Z580C dhe të tjera Tipi-C Pajisje
  • Aq e lehtë për t'u përdorur nga të dyja anët Dizajni i USB 3.1 kabllo të ju lejojnë të lidheni me kokë poshtë ose të djathtë deri për të kursyer kohë
  • MADE teknologjisë FUNDIT Anti-oksidimi siguron se ky kabëll mund të qëndrojë testit të kohës.
  • Perfextly Masat e mesme 1 metër të ju jap mjaft e gjatësisë, ndërsa ende duke e bërë të lehtë për kabllo të merrni me vete në lëvizje.
   Product Display

  HTB1DnW8PVXXXXX5aFXXq6xXFXXXU HTB1eJTlPVXXXXaOaXXXq6xXFXXXq HTB1fGPMPVXXXXcDXpXX760XFXXXU HTB1Jw1_PVXXXXcnaXXXq6xXFXXXB

   Kategoritë e produkteve

  HTB1EFbmNFXXXXcfaXXXq6xXFXXX9

  Avantazhet e produktit

  PL-1

  Procesi i prodhimit

  HTB1skLENFXXXXXOXFXXq6xXFXXXKYx Factory-2

   Certifikata ynë

  HTB1Su6CNFXXXXa4XFXXq6xXFXXXW

   Klientët tanë

  HTB1IQzsNFXXXXa6XVXXq6xXFXXXG

   Kompania Hyrje

  HTB1IIvyNFXXXXcxXFXXq6xXFXXX0

   Shërbimet tona

  HTB1JYLUNFXXXXavXXXXq6xXFXXXF

   

   

   Metoda e transportit

  HTB1KtnBNFXXXXbIXFXXq6xXFXXX6

   

   Të dhënat e kontaktit

  HTB1Cj0DOVXXXXXyXFXXq6xXFXXXv

   

  FAQ
   Q1: A jeni prodhues apo fabrikë?
   A: Po, ne kemi 4 fabrika në qytete të ndryshme dhe punonjësit tanë mbi 400.
   Q2: A ju ofrojnë garanci për produktet?
   A: Po, ne mund të ofrojmë një garanci vit për mallrat.
   Q3: A është mostër akuzuar nga konsumatori?
   A: kabllot normale, furnizimi me mostër të lirë brenda 5pcs, vetëm të ngarkuar mallrave për konsumatorët.
   Q4: Si është të çojë në kohë për produktet e rregullt?
   A: Të gjitha materialet Raw në stok, Lead kohë do të jetë rreth 3days .Nëse asnjë magazinë materiale, nevojë për 7 ~ 10days.
   Q5: Çfarë lloj materiali që ju përdorni?
   A: Të gjitha Material me RoHS, UL.
   Q6: Si shitjes shërbimi juaj?
   A: Më të mirë pas shitjes shërbimi janë dhënë.
   Q7: Si për të siguruar cilësinë?
   A: prodhimi në klasë të parë për të siguruar, të avancuar pajisjet e inspektimit, dhe të sigurojë Edukim & Trajnim nevojshëm për të gjithë stafin. sipas këto veprime për ta ringjallur kontrollin e cilësisë dhe nivelin e sigurimit të produktit dhe prodhimit.
   Q8: Çfarë është koha të çojë e mostrave?
   A: Mostrat zakonisht marrin 2 ~ 3days nëse zakonisht një, ato OEM marrë 7 ~ 10days.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !