Fabrika shumicë 6ft VGA HDB15 Pin vidhos mashkull për s-video kabllo mashkull 3RCA për pajisjen e ekranit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Fabrika shumicë 6ft VGA HDB15 Pin vidhos mashkull për s-video kabllo mashkull 3RCA për pajisjen e ekranit

  PL-2

   produt Details
   Emri i markes  yx
   Numri Model  RCA CABLE
   Vendi i origjinës  Guangdong, China (Mainland)
   Appliation  Kompjuter, Monitor, Video Game Player.etc.
   garanci  365days
   Ngjyrë  Zi, të bardhë apo Optional
   gjatësi  25CM ose Optional
   ngarkesë  UPS / DHL / Air / Deti / EMS
   lloj  RCA CABLE
   Connector  RCA Mashkull / USB 2.0
   Connector Color  Gold / Gray
   Wire Color  e zezë
   paketim  polybag
   paketim  Secili kabllo me qese PE ose OEM.
   Product Display

  HTB1AXauOXXXXXatXpXXq6xXFXXXx HTB1OHqwOXXXXXXBXpXXq6xXFXXXM HTB1OZd0OXXXXXaeaFXXq6xXFXXX1 HTB1tVxYOXXXXXX_aFXXq6xXFXXXf HTB11eFWOXXXXXcoapXXq6xXFXXXp

   Kategoritë e produkteve

  HTB1EFbmNFXXXXcfaXXXq6xXFXXX9

  Avantazhet e produktit

  PL-1

  Procesi i prodhimit

  HTB1skLENFXXXXXOXFXXq6xXFXXXK

   Certifikata ynë

  HTB1Su6CNFXXXXa4XFXXq6xXFXXXWfabrikë

  Yx Factory-2

   Klientët tanë

  HTB1IQzsNFXXXXa6XVXXq6xXFXXXG

   Kompania Hyrje

  HTB1IIvyNFXXXXcxXFXXq6xXFXXX0

   Shërbimet tona

  HTB1JYLUNFXXXXavXXXXq6xXFXXXF

   

   

   Metoda e transportit

  HTB1KtnBNFXXXXbIXFXXq6xXFXXX6

   

   Të dhënat e kontaktit

  HTB1Cj0DOVXXXXXyXFXXq6xXFXXXv

   

  FAQ
   Q1: A jeni prodhues apo fabrikë?
   A: Po, ne kemi 4 fabrika në qytete të ndryshme dhe punonjësit tanë mbi 400.
   Q2: A ju ofrojnë garanci për produktet?
   A: Po, ne mund të ofrojmë një garanci vit për mallrat.
   Q3: A është mostër akuzuar nga konsumatori?
   A: kabllot normale, furnizimi me mostër të lirë brenda 5pcs, vetëm të ngarkuar mallrave për konsumatorët.
   Q4: Si është të çojë në kohë për produktet e rregullt?
   A: Të gjitha materialet Raw në stok, Lead kohë do të jetë rreth 3days .Nëse asnjë magazinë materiale, nevojë për 7 ~ 10days.
   Q5: Çfarë lloj materiali që ju përdorni?
   A: Të gjitha Material me RoHS, UL.
   Q6: Si shitjes shërbimi juaj?
   A: Më të mirë pas shitjes shërbimi janë dhënë.
   Q7: Si për të siguruar cilësinë?
   A: prodhimi në klasë të parë për të siguruar, të avancuar pajisjet e inspektimit, dhe të sigurojë Edukim & Trajnim nevojshëm për të gjithë stafin. sipas këto veprime për ta ringjallur kontrollin e cilësisë dhe nivelin e sigurimit të produktit dhe prodhimit.
   Q8: Çfarë është koha të çojë e mostrave?
   A: Mostrat zakonisht marrin 2 ~ 3days nëse zakonisht një, ato OEM marrë 7 ~ 10days.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !