• noo
  • two
  • th

RRETH NESH

usb-cable-factory.com

Dongguan PengLian Electronics Co, Ltd,  është një prodhues i kabllove kompjuterike, kabllot telefonike, connectros dhe adapters. Produktet janë përdorur gjerësisht për kompjuter, web kamera, kamera Mini, printer, MP3 / MP4 player, Hard Disk, vendosur Telefon, DVD, televizion me definicion të lartë, ekran kristal likuid dhe kështu me radhë. Për të shqyrtuar markets.our kompjuter vazhduar zgjerimin e brendshme dhe ndërkombëtare të produkteve kategori, zhvilluar produkte të reja, të prezantuar grupe të reja të prodhimit dhe një në klasë të parë pajisjet e testimit

  • teknologji teknologji
  • ekip ekip
  • cilësi cilësi

PRODUKTET CENTER

usb-cable-factory.com

PENGLIAN PARTNER

ISO dhe IMF Factory, Cilësia e parë, Customer
parë, shërbim të mirë dhe përmirësim të vazhdueshëm.
66
33
77
99
55
44
1010
1111
22
11

LAJME CENTER

usb-cable-factory.com
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !