6ft фабрика големо VGA HDB15 Пин завртка машки s-video кабел 3RCA машки за приказ уред

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  6ft фабрика големо VGA HDB15 Пин завртка машки s-video кабел 3RCA машки за приказ уред

  PL-2

   Produt Детали
   Име на бренд  YX
   Број на модел  RCA кабел
   Место на потекло  Гуангдонг, Кина (континентална)
   Appliation  Компјутер, монитор, видео игра Player.etc.
   Гаранција  365days
   боја  Црна, бела или Факултативна
   должина  25cm или Факултативна
   испорака  UPS-от / DHL / воздух / морето / EMS
   тип  RCA кабел
   конектор  RCA Машки / USB 2.0
   конектор боја  Злато / сива
   Боја на жицата  црна
   пакување  polybag
   пакување  Секоја кабел со ЈП торба или ОЕМ.
   Покажи производ

  HTB1AXauOXXXXXatXpXXq6xXFXXXx HTB1OHqwOXXXXXXBXpXXq6xXFXXXM HTB1OZd0OXXXXXaeaFXXq6xXFXXX1 HTB1tVxYOXXXXXX_aFXXq6xXFXXXf HTB11eFWOXXXXXcoapXXq6xXFXXXp

   Категории на производи

  HTB1EFbmNFXXXXcfaXXXq6xXFXXX9

  Предности на производот

  PL-1

  процесот на производство

  HTB1skLENFXXXXXOXFXXq6xXFXXXK

   нашите сертификат

  HTB1Su6CNFXXXXa4XFXXq6xXFXXXWфабрика

  Фабрика YX-2

   нашите клиенти

  HTB1IQzsNFXXXXa6XVXXq6xXFXXXG

   Вовед компанијата

  HTB1IIvyNFXXXXcxXFXXq6xXFXXX0

   нашите услуги

  HTB1JYLUNFXXXXavXXXXq6xXFXXXF

   

   

   метод на испорака

  HTB1KtnBNFXXXXbIXFXXq6xXFXXX6

   

   Контакт информации

  HTB1Cj0DOVXXXXXyXFXXq6xXFXXXv

   

  Најчесто поставувани прашања
   Прашање 1: Дали сте производителот или фабрика?
   О: Да, имаме 4 фабрики во различни градови и нашите вработени над 400.
   Прашање 2: Дали ви се нудат гаранција за производите?
   О: Да, можеме да ви понудиме една година гаранција за стоката.
   Q3: Дали примерок обвинет од страна на клиентите?
   A: Нормално кабли, снабдување бесплатен примерок во 5Pcs, само задолжен товар на клиенти.
   Q4: Како е на олово-време за редовни производи?
   A: Сите суровина на акциите, олово време ќе биде околу 3 дневна .ако нема материјал акции, треба 7 ~ 10days.
   П5: Каков вид на материјал да го користите?
   А: Сите материјали со ROHS, UL.
   Q6: Како се продажбата на услугата?
   A: Најдобри по продажбата на услуги се предвидени.
   Q7: Како да се обезбеди квалитетот?
   А: производство од прва класа за да се обезбеди, напредни инспекција опрема, и да се обезбеди потребната едукација и обука за сите вработени. според овие активности да се подигне до контролата на квалитетот и нивото на сигурност на производи и производство.
   В8: Што е на олово време на примероци?
   A: Примероци обично се 2 ~ 3 дневна ако вообичаеното, ОЕМ оние кои се 7 ~ 10days.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  WhatsApp Online Chat !