Аудио Видео кабел 3.5mm Dual Женски 3.5mm машки сплитер кабел

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Двојна 3.5mm Женски 3.5mm машки сплитер кабел

  PL-2

   Produt Детали
   Име на бренд  YX
   Број на модел  Двојна 3.5mm Женски 3.5mm машки сплитер кабел
   Место на потекло  Гуангдонг, Кина (континентална)
   Appliation  Телефон, компјутер, таблет, MP3 / MP4.etc.
   Гаранција  365days
   боја  Црна или Факултативна
   должина  0.2m или опционален
   испорака  UPS-от / DHL / воздух / морето / EMS
   тип  3.5 милиметарски аудио кабел
   диригент  Бакар, TC или CCS
   конектор А  3.5mm Женски
   Конектор Б  3.5mm машки
   пакување  Во најголем дел или OEM
   Покажи производ

  HTB1bKFkOXXXXXbyXFXXq6xXFXXXq HTB1IZE4NVXXXXXuapXXq6xXFXXXE HTB13G0zOXXXXXbyXXXXq6xXFXXXR

  Предности на производот

  PL-1

  процесот на производство

  HTB1skLENFXXXXXOXFXXq6xXFXXXKфабрика

   

   нашите сертификат

  HTB1Su6CNFXXXXa4XFXXq6xXFXXXWФабрика YX-2

   нашите клиенти

  HTB1IQzsNFXXXXa6XVXXq6xXFXXXG

   Вовед компанијата

  HTB1IIvyNFXXXXcxXFXXq6xXFXXX0

   нашите услуги

  HTB1JYLUNFXXXXavXXXXq6xXFXXXF

   

   

   метод на испорака

  HTB1KtnBNFXXXXbIXFXXq6xXFXXX6

   

   Контакт информации

  HTB1Cj0DOVXXXXXyXFXXq6xXFXXXv

   

  Најчесто поставувани прашања
   Прашање 1: Дали сте производителот или фабрика?
   О: Да, имаме 4 фабрики во различни градови и нашите вработени над 400.
   Прашање 2: Дали ви се нудат гаранција за производите?
   О: Да, можеме да ви понудиме една година гаранција за стоката.
   Q3: Дали примерок обвинет од страна на клиентите?
   A: Нормално кабли, снабдување бесплатен примерок во 5Pcs, само задолжен товар на клиенти.
   Q4: Како е на олово-време за редовни производи?
   A: Сите суровина на акциите, олово време ќе биде околу 3 дневна .ако нема материјал акции, треба 7 ~ 10days.
   П5: Каков вид на материјал да го користите?
   А: Сите материјали со ROHS, UL.
   Q6: Како се продажбата на услугата?
   A: Најдобри по продажбата на услуги се предвидени.
   Q7: Како да се обезбеди квалитетот?
   А: производство од прва класа за да се обезбеди, напредни инспекција опрема, и да се обезбеди потребната едукација и обука за сите вработени. според овие активности да се подигне до контролата на квалитетот и нивото на сигурност на производи и производство.
   В8: Што е на олово време на примероци?
   A: Примероци обично се 2 ~ 3 дневна ако вообичаеното, ОЕМ оние кои се 7 ~ 10days.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !