• noo
  • two
  • th

ЗА НАС

usb-cable-factory.com

Dongguan PengLian Електроника копродукции, Ltd  е професионална производител на компјутерски кабли, телефонски кабли, connectros и адаптери. Производи се користат за компјутер, веб камера, мини камера, принтер, MP3 / MP4 плеер, хард диск, телефон во собата, DVD, High Definition телевизор, екранот со течни кристали и така натаму. Да се истражуваат на домашни и меѓународни markets.Our компјутер континуираната експанзија на категории на производи, развој на нови производи, се воведе најновите производство поставува и опрема за прва класа тестирање

  • технологија технологија
  • тим тим
  • Квалитет Квалитет

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

usb-cable-factory.com

PENGLIAN ПАРТНЕР

ISO и MFI Фабрика, Квалитетот на прво место, на клиентите
прво, најдобра услуга и постојано подобрување.
66
33
77
99
55
44
1010
1111
22
11

прес-центар

usb-cable-factory.com
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !